• Pts – Cts: 08:00 – 18:00
 • + 90 531 256 35 27
 • info@coskunweb.com
 • SIKÇA SORULAN SORULAR

  Web tasarım tüzel veya gerçek kişilerin marka tanıtımı, marka bilinirliği için tasarlanan online sitelerdir

  İşletmenizin internette ki vitrinidir. Unutmayın yeni dünyada ticaret artık internet üzerinden online olarak dönmektedir. Bu sayede çok fazla bireye hitap etme şansı yakalayabilirsiniz.

  Genel anlamda konu hakkında karşınıza gelen birey ben en iyisiyim diyecektir. Bu konuda yapmanız gereken şey daha önceden yapılmış olan referansları inceleyerek siteyi tasarlayan kişinin iş kalitesini az çok anlamış olursunuz . Ayrıca ofisi olmayan freelancer olarak çalışan kişilerden uzak durmalısınız. Çünkü orjinal olmayan template’le kuracakları için siteniz belli bir süre sonra patlayacaktır. Aradığınızda ulaşamamanız da muhtemeldir.

  Web tasarım fiyatları çok fazla unsura göre değişmektedir. Bundan dolayı eklenilen her fonksiyon fiyatı doğal olarak değiştirecektir. Yapmanız gereken şey aklınızdaki projeyi kağıt üstüne dökerek fiyat teklifi almak olacaktır. Bu sayede çok daha kolay bir şekilde doğru fiyatlara ulaşabilirsiniz.

  Mobil cihazlarda herhangi bir şekilde kayma veya ekrandan taşma olmayan web sitelerine denir. Elmas web olarak tüm sitelerimizi mobil uyumlu olarak tasarlamaktayız

  Burada izleyebileceğiniz iki adet yol var. Eğer hemen sonuç almak istiyorsanız Google Adwords reklamcılık tarafında bizden destek alabilirsiniz. 2. bir yol ise SEO çalışması yapmaktadır ancak hem daha maliyetli hemde daha uzun süreli bir çalışma olduğundan çok fazla tercih edilmemektedir.

  Web sitenizin kaç sayfadan oluşacağı tamamen size bağlıdır bunun bir sınırı yoktur.

  SSL zorunlu güvenlik sertifikası dır. Eğer hosting sağlayıcınızdan SSL sertifikası satın almazsanız girişlerde büyük problemler yaşamanız muhtemel.

  Call Now Button