• Pts – Cts: 08:00 – 18:00
 • + 90 531 256 35 27
 • info@coskunweb.com
 • HAKKIMIZDA

  HAKKIMIZDA

  COŞKUNWEB BİLİŞİM;  Canlı, dinamik, hareketli, yönetilebilir, seo ve mobil cihazlara uyumlu web siteleri hazırlayan İstanbul kökenli bir “TASARIM OFİSİ”dir.

  Yenilikçi çözümler ve doğru tasarımlar uygulamak için faaliyetlerine 2010 yılında başlayan COŞKUN WEB Tasarım hizmetleri 2016 yılında vizyon değişikliğine giderek emin adımlarla sektöründe hızla büyümektedir.

  Bünyesinde web tasarım, grafik tasarım, web hosting, seo danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, sosyal medya reklam danışmanlığı, adwords danışmanlığı hizmetlerini barındırarak kurumsal hizmetlerini gün geçtikçe geliştirmektedir.

  Vizyonumuz

  COŞKUN WEB BİLİŞİM olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla önce Türkiye’de daha sonra ise faaliyet gösterdiğimiz diğer ülkelerde lider bilişim firması konumuna erişmektir. Bu doğrultuda temel ilkelerimiz; birlik, bütünlük, sorumluluk, yaratıcılık ve anlayıştır.

  Misyonumuz

  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru ve en uygun çözüm önerilerini sunan ve akabinde bu çözümleri hayata geçirme konusunda her türlü teknik desteği ve danışmanlık hizmetini dünya standartlarına uygun şekilde veren bir kurum olmaktır.

  Call Now Button