• Pts – Cts: 08:00 – 18:00
 • + 90 531 256 35 27
 • info@coskunweb.com
 • İŞİNİZİ BÜYÜTELİM PROFESYONEL GÖRÜNÜN hakkımızda İLETİŞİM

  --- interaktif web tasarım
  --- e-ticaret
  --- seo
  --- hosting
  --- dijital medya
  --- tanıtım ve pazarlama
  FİRMANIZI DİJİTAL DÜNYAYA TAŞIYORUZ HAKKIMIZDA İLETİŞİM
  Sektördeki rakipleriniz ne kadar güçlü olursa olsun,
  hızlı geri dönüşler için yanınızdayız.
  COŞKUN WEB BİLİŞİM ile markanızı geleceğe taşıyın,
  rakiplerinizin bir adım önünde olun!
  HAKKIMIZDA İLETİŞİM

  نحن ننتج الحلول المهنية

  BİZ KİMİZ

  COŞKUNWEB BİLİŞİM;  Canlı, dinamik, hareketli, yönetilebilir, seo ve mobil cihazlara uyumlu web siteleri hazırlayan İstanbul’da bir “TASARIM OFİSİ”dir.

  Web Tasarımı konusunda uzmanlaşmış COŞKUNWEB Ekibi olarak; 2000 yılından bu yana teknolojinin son noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve yakaladığımız her yenilikten müşterilerimizi faydalandırmayı benimsemekteyiz.

  Kurulduğumuz ilk günden bu güne “Siz müşterilerimize özel web tasarımı” ilkelerinden taviz vermeden faaliyet  göstererek size, şirketinize ve markanıza özel web projeleri üreterek profesyonel çözümler sunmaktayız.

  COŞKUNWEB BİLİŞİM, profesyonellikten ödün vermeden, en kısa sürede isim tescili, hızlı server’dan yayın, internette hız, ekonomik fiyatlar ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkeleri ile çalışır.

  COŞKUNWEB BİLİŞİM; Bir site için isim tescili, tasarım ve hosting aşamalarında gösterdiği özeni, sitenin tasarımı tamamlanıp, yayına başlamasından sonraki süreçte de gösterir. Ziyaretçi trafiğinin artması için gerekli çalışmaları, sitenin belirlenen arama motorlarına kaydedilmesi ve üst sıralarda yer alması için gerekli güncellemeleri tam ve zamanında yapılması çalışmalarını hassasiyetle yürütür.

  Web sitelerinin arama motorlarında olduğu kadar Sosyal Ağlarda ve Reklam verilen platformlarda da başarılı olması için tüm bilgi birikimini siz değerli müşterileri için kullanmaktadır.

  REFERANSLARIMIZ

  NELER YAPIYORUZ

  WEB TASARIM

  KURUMSAL WEB TASARIMI

  ÖZEL TASARIMLI SİTE

  RESPONSIVE (MOBİL SİTE)

  SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

  HOSTİNG (WEB BARINDIRMA)

  SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU)

  KURUMSAL MAİL HİZMETİ

  Call Now Button